Артрит – захворювання суглобів запального характеру

Артрит, як правило, супроводжують наступні симптоми

Причини артриту

Причиною артриту можуть бути різні інфекції алергія травми, а також переохолодження та надмірне фізичне навантаження Запальний процес починається у внутрішній оболонці суглоба, яку ще називають синовіальною. У порожнині суглоба накопичується запальний випіт - ексудат. Потім процес поширюється інші складові суглоба – хрящ і кісткові структури, капсулу, і навіть сухожилля, зв'язки тощо. Біль при артриті носить спонтанний характер, найбільш інтенсивний у другу половину ночі та вранці, зменшується після руху (так званий запальний тип болю).

Види артриту

за обсягом ураження артрити поділяються на:

за характером перебігу розрізняють:

за характером поразки бувають:

Бактеріальна, грибкова та вірусна інфекції – найчастіші причини виникнення артриту. Збудниками запального процесу є стрептококи, гонококи, гемофільна та туберкульозна палички, грибкова та дріжджова інфекції.

Лікування артриту

Лікування артриту має бути спрямоване насамперед на зменшення прояву захворювання, відновлення обміну речовин у суглобі та збереження його функцій. Для цього необхідно виявити та усунути основні причини артриту. Лікування артриту включає наступні методи:

Народні рецепти при артриті

Щоб зменшити біль у суглобах, можна скуштувати народні рецепти:

Цілющу силу має при артриті та бульйон з картопляної шкірки.